Jens Birkemose. Komposition. (cd)

Varenummer: 6305363
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 6.400
Vurdering: DKK 8.000

Jens Birkemose (1943-2022). Komposition. Mixed media på masonitplade. Signeret og dateret J. Birkemose 1992. 110 x 85 c. (113 x 88).
Auktionen afsluttes:  09-02-2023 20:29:02