På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Vurdering:
8.000
Jens Birkemose (1943-2022). Komposition. Mixed media på masonitplade. Signeret og dateret J. Birkemose 1992. 110 x 85 c. (113 x 88).
27-03-2023 20:38:02