Jens Gerhard Grove. Landskab, olie på lærred, cd

Varenummer: 3656094
Vurdering: DKK < 1.000

Jens Gerhard Grove født 1917 cd. Landskab, olie på lærred, sign. J. Grove. 50x61 cm(60x70 cm). Fremstår med mindre ridse, samt enkelte minimale afskalninger.
Auktionen afsluttes:  05-01-2000 15:25:00