På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Jens Gerhard Grove. Landskab, olie på lærred, cd
Vurdering:
< 1.000
Jens Gerhard Grove født 1917 cd. Landskab, olie på lærred, sign. J. Grove. 50x61 cm(60x70 cm). Fremstår med mindre ridse, samt enkelte minimale afskalninger.
05-01-2000 15:25:00