Jens Kongshammer. Marinemotiv (cd)

Varenummer: 6324543

Næste bud: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Jens Kongshammer (1884-1974). Marinemotiv, olie på lærred. Sign. J. Kongshammer. 47 x 71 (60 x 83) cm. Fremstår med afskalninger.

Auktionen afsluttes:  01-02-2023 20:54:21
Showroom:   DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej

1560339 31-01-2023 21:54:33 DKK 300