Jens Kromann. Landskab. To litografier. (cd) (2)

Varenummer: 6223270

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jens Kromann (født 1936). Landskab. To litografier. Begge sign. og nummererede Jens Kromann 76, 105/150. Lysmål 41 x 53 cm (56 x 66 cm).

Auktionen afsluttes:  01-07-2022 12:48:00
Showroom:   Vejle, DK