Jens Kromann. Litografi. Kompositon

Varenummer: 6032657
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Komposition af Jens Kromann, (født 1936). Litografi, nummereret 222/250. Sign. Jens Kromann samt dat. '78. 42 x 53 cm (56 x 71 cm). Fremstår med revne i glas(cd)

Auktionen afsluttes:  04-09-2021 18:42:00
Showroom:  Aalborg