Stilfulde møbler

Jens Rost. 'Skies of Joy' (cd)

Varenummer: 6382796

Næste bud: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Jens Rost (f. 1960 -) Komposition 'Skies of Joy', akryl på lærred, betitlet, sign. og dat. Rost 2008. 120 x 100 cm. U.R.

Auktionen afsluttes:  01-06-2023 19:12:53
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej