Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Jens Rost. 'Skies of Joy' (cd)
:
6382796
Hammerslagspris
:
400
Vurdering
:
< 1.000
Jens Rost (f. 1960 -) Komposition 'Skies of Joy', akryl på lærred, betitlet, sign. og dat. Rost 2008. 120 x 100 cm. U.R.
01-06-2023 19:12:53
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1599264
01-06-2023
19:06:47
400
632751
28-05-2023
11:41:37
350
Til toppen