Jens Rost. To komposition (2)

Varenummer: 6382831
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Jens Rost (f. 1960 -) To abstrakte komposition, akryl på lærred, betitlet, sign. og dat. Rost 2008-09. 80 - 100 x 100 cm. U.R. (2)
Auktionen afsluttes:  24-09-2023 19:25:18
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej

182276 24-09-2023 00:50:15 DKK 350