Jens Samsø, havneparti

Varenummer: 5420956
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jens Samsø, havneparti, olie på lærred, sign. Samsø, 44x57 cm. (54x67 cm).

Auktionen afsluttes:  24-09-2019 16:26:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

1068510 24-09-2019 15:57:12 DKK 300