Jens Sinding Christensen 1888-1980. Havnefront med galease og Orlogsværftets kran. Sign monogram

Varenummer: 5393611
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Jens Sinding Christensen 1888-1980. Havnefront med galease og Orlogsværftets kran. olie på lærred. Sign. monogram JSC. 35x27 cm. ( 45x37 cm.)

Auktionen afsluttes:  10-08-2019 19:45:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

1149628 10-08-2019 19:42:17 DKK 300