Jens Sinding Christensen. Samling malerier, havnepartier (cd)(3)

Varenummer: 6270245
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jens Sinding Christensen (1888-1980). Samling malerier, havnepartier. Olie på lærred. Sign. monogram JSC. Største maleri 32 x 40 cm (40 x 48 cm). Obs. beskrivelsen ændret. (3)

Auktionen afsluttes:  01-10-2022 19:29:17
Showroom:   Roskilde, DK

2263006 01-10-2022 16:50:18 DKK 300