På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Svend Sinding Christensen. Havneparti med fiskuttere cd
Vurdering:
1.000
Svend Sinding Christensen 1898-1980. Havneparti med fiskekuttere. Sign. monogram. Olie på lærred. 40 x 29 (50 x 39) cm.
16-07-2018 20:20:00