Kategori  Vurdering

Svend Sinding Christensen. Havneparti med fiskuttere cd

Varenummer: 5017698
Vurdering: DKK 1.000
Svend Sinding Christensen 1898-1980. Havneparti med fiskekuttere. Sign. monogram. Olie på lærred. 40 x 29 (50 x 39) cm.

Auktionen afsluttes:  16-07-2018 20:20:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Hammervej 1