Jens Sinding Christensen. Parti med en bondegård. cd

Varenummer: 6309716
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6324828
Jens Sinding Christensen (1888-1980). Parti med en bondegård. Olie på lærred, monteret på plade. Usign. 31 x 24 (42 x 34) cm.
Auktionen afsluttes:  21-12-2022 17:22:39

153904 21-12-2022 15:35:33 DKK 300