Willy Nilsson. Interiør fra Skindbuksen (cd)

Varenummer: 6160906
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Willy Nilsson (1920-?). Interiør fra Skindbuksen. Olie på lærred. Sign. Nilsson. 47 x 65 cm (56 x 75 cm). Obs. beskrivelsen ændret, kunstnernavn.

Auktionen afsluttes:  22-02-2022 18:18:08
Showroom:   Roskilde, DK