Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Jens Uffe Rasmussen. Komposition. Cd
:
6223381
Hammerslagspris
:
400
Vurdering
:
< 1.000
Jens Uffe Rasmussen f. 1948. Komposition. Olie på lærred. Sign. og dateret på bagside 86. 48 x 60(51 x 63) cm
24-06-2022 18:32:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1656595
22-06-2022
11:27:55
400
577419
18-06-2022
06:05:22
350
1656595
22-06-2022
11:27:55
350
577419
18-06-2022
06:04:09
300
Til toppen