Jens Uffe Rasmussen. Komposition. Cd

Varenummer: 6223381
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000

Jens Uffe Rasmussen f. 1948. Komposition. Olie på lærred. Sign. og dateret på bagside 86. 48 x 60(51 x 63) cm
Auktionen afsluttes:  24-06-2022 18:32:00