Jens Ulrich Petersen, cd. Komposition.

Varenummer: 6324969

Næste bud: DKK 1.500
Vurdering: DKK 3.000

Jens Ulrich Petersen (f. 1947).Komposition, olie på lærred, sign. på bagsiden.100 x 80 cm. Uden ramme.

Auktionen afsluttes:  07-02-2023 17:45:40
Showroom:   DK, Kolding, Platinvej