På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Vurdering:
5.400
Jens Ulrich Petersen . 'Den døende Ukrainer, olie på lærred sign. på bagsiden. 90 x 120 cm. UR.
Læs kunstnerprofil her
02-03-2023 19:20:00