Jens Ulrich Petersen. Figurkomposition, fra serien 'Byens billeder'

Varenummer: 6257566

Jens Ulrich Petersen (f. 1947). Figurkomposition, fra serien 'Byens billeder', olie på lærred, sign. på bagsiden. 100 x 100 cm. Uden ramme.

Læs kunstnerprofil her

Køb nu pris
DKK 3.900