Varenummer: 5961039
Vurdering: DKK 5.000

Jens Ulrich Petersen (f. 1947). 'Forelsket', olie på lærred, sign. på bagsiden. 100 x 100 cm. Uden ramme. Fremstår med plet på den ene kant.

Læs kunstnerprofil her
Auktionen afsluttes:  05-04-2023 09:33:36