Jens Ulrich Petersen. 'Forelsket'

Varenummer: 5961039
Varen udløber om:

Jens Ulrich Petersen (f. 1947). 'Forelsket', olie på lærred, sign. på bagsiden. 100 x 100 cm. Uden ramme. Fremstår med plet på den ene kant.

Læs kunstnerprofil her

Køb nu pris
DKK 3.900
Varen afsluttes:  08-12-2022 17:29:51