Jens Ulrich Petersen. 'Hvilken dag' fra serien 'Snoremænd'

Varenummer: 5211699
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jens Ulrich Petersen (f. 1947). 'Hvilken dag' fra serien 'Snoremænd', olie på lærred, sign. på bagsiden. 80 x 140 cm. Uden ramme.

Læs kunstnerprofil her

Auktionen afsluttes:  13-08-2024 10:29:00
Showroom:   Vejle, DK