Jens Ulrich Petersen. 'Ja'

Varenummer: 5730818

Jens Ulrich Petersen (f. 1947). 'Ja', olie på lærred, sign. på bagsiden. 100 x 140 cm. Uden ramme.

Læs kunstnerprofil her

Køb nu pris
DKK 5.100