Jens Ulrich Petersen. Komposition med Kvinde

Varenummer: 6260978
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 3.400
Vurdering: DKK 5.400

Jens Ulrich Petersen (f. 1947). Kompostion med Kvinde.Olie på lærred, sign. på bagsiden. 90 x 120 cm. UR.

Læs kunstnerprofil her
Auktionen afsluttes:  12-02-2023 19:33:00
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej