Jens Ulrich Petersen. Komposition med mennesker

Varenummer: 6161662
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jens Ulrich Petersen (f. 1947). Kompostion med mennesker. Olie på lærred, sign. på bagsiden. 100 x 100 cm. UR.

Læs kunstnerprofil her

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 19:22:00
Showroom:   Næstved, DK