Jens Ulrich Petersen. Komposition med mennesker

Varenummer: 6161662
Hammerslagspris: DKK 4.000
Vurdering: DKK 5.000

Jens Ulrich Petersen (f. 1947). Kompostion med mennesker. Olie på lærred, sign. på bagsiden. 100 x 100 cm. UR.

Læs kunstnerprofil her
Auktionen afsluttes:  05-11-2022 18:59:07

1475375 04-11-2022 13:43:13 DKK 4000