Jens Ulrich Petersen. Komposition

Varenummer: 6117277
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 2.000
Vurdering: DKK 3.000

Jens Ulrich Petersen (f. 1947). Kompostion. Olie på lærred, sign. på bagsiden. 100 x 100 cm. UR.

Læs kunstnerprofil her
Auktionen afsluttes:  14-12-2022 16:23:04
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej