Jens Ulrich Petersen . Kompostion med mennesker på strand . Olie på lærred

Varenummer: 6157975
Vurdering: DKK 6.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jens Ulrich Petersen (f. 1947). Kompostion med mennesker på strand . Olie på lærred, sign. på bagsiden. 61 x 91 cm. (65x95 cm.).

Læs kunstnerprofil her

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 19:37:00
Showroom:   Næstved, DK