Jens Ulrich Petersen . 'Snoremænd', olie på lærred

Varenummer: 6235998
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jens Ulrich Petersen (f. 1947). 'Snoremænd', olie på lærred, sign. på bagsiden. 80 x 60 cm. Uden ramme.

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 19:30:00
Showroom:   Næstved, DK