Jens Ulrich Petersen. 'Snoremænd'

Varenummer: 6072173
Vurdering: DKK 3.000

Jens Ulrich Petersen (f. 1947). 'Snoremænd', olie på lærred, sign. på bagsiden. 80 x 60 cm. Uden ramme.

Læs kunstnerprofil her
Auktionen afsluttes:  01-02-2024 09:56:00