Jens Ulrich Petersen. 'Snoremænd'

Varenummer: 6072189
Varen udløber om:

Jens Ulrich Petersen (f. 1947). 'Snoremænd', olie på lærred, sign. på bagsiden. 80 x 60 cm. Uden ramme.

Læs kunstnerprofil her

Køb nu pris
DKK 1.900
Varen afsluttes:  01-12-2022 11:07:27