Jens Ulrich Petersen. 'Snoremænd'

Varenummer: 6121361

Næste bud: DKK 1.600
Vurdering: DKK 3.000

Jens Ulrich Petersen (f. 1947). 'Snoremænd', olie på lærred, sign. på bagsiden. 80 x 60 cm. Uden ramme.

Læs kunstnerprofil her

Auktionen afsluttes:  09-02-2023 20:01:00

2107094 02-02-2023 17:36:19 DKK 1500