Jens Ulrich Petersen. 'Snoremænd'

Varenummer: 6121361
Varen udløber om:

Jens Ulrich Petersen (f. 1947). 'Snoremænd', olie på lærred, sign. på bagsiden. 80 x 60 cm. Uden ramme.

Læs kunstnerprofil her

Køb nu pris
Varen afsluttes:  06-12-2022 11:02:37