Jens Ulrich Petersen. 'Snoremænd'

Varenummer: 6134891

Jens Ulrich Petersen (f. 1947). 'Snoremænd', olie på lærred, sign. på bagsiden. 80 x 80 cm. Uden ramme.

Læs kunstnerprofil her

Køb nu pris