Jens Ulrich Petersen . 'Tour de France', olie på lærred

Varenummer: 6260983
Hammerslagspris: DKK 3.400
Vurdering: DKK 5.400

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6319928
Jens Ulrich Petersen (f. 1947). 'Tour de France' olie på lærred. sign. på bagsiden. 90 x 120 cm. UR.

Læs kunstnerprofil her
Auktionen afsluttes:  18-12-2022 16:25:55

401901 18-12-2022 15:18:18 DKK 3400