Jens Ulrich Petersen . 'Tour de France', olie på lærred

Varenummer: 6260983

Næste bud: DKK 3.400
Vurdering: DKK 5.400

Jens Ulrich Petersen (f. 1947). 'Tour de France' olie på lærred. sign. på bagsiden. 90 x 120 cm. UR.

Læs kunstnerprofil her

DKK 3.400
Auktionen afsluttes:  12-12-2022 14:41:14
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej