Jens Ulrich Petersen . Uden titel, olie på lærred.

Varenummer: 6277823
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 4.000
Vurdering: DKK 6.000

Jens Ulrich Petersen (f. 1947). Uden titel, olie på lærred, sign. på bagsiden. 120 x 100 cm. Uden ramme.

Læs kunstnerprofil her
Auktionen afsluttes:  03-12-2022 19:01:00
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej