Johan Ulrik Bredsdorff. 'Motiv fra Nemisøen, Italien'

Varenummer: 6256371
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Johan Ulrik Bredsdorff (1845-1928). 'Motiv fra Nemisøen, Italen'. Olie på lærred monteret på plade. Sign. og dateret: 'J. O. Bredsdorff 1896'. 31 x 29 (40 x 38)cm.

Tekst rettet 30.08.22

Auktionen afsluttes:  31-08-2022 18:41:45
Showroom:   Aalborg, DK

1359635 31-08-2022 18:39:45 DKK 350
38907 27-08-2022 01:24:25 DKK 300