Kategori  Vurdering
Auktionen afsluttes
28-04-2019 14:42:00
Vurdering
SEK 4.000

Jette L Ranning blandteknik

Varenummer: 5312295
JETTE L RANNING (Danmark född 1954): ''Der var engang en kaerlighed ballerina'', signerad och daterad -96 a tergo, blandteknik på duk, ca 160x190 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S