Kategori  Vurdering
Auktionen afsluttes
25-04-2019 12:36:00
Vurdering
SEK 12.000

Jette Ranning oljemålning

Varenummer: 5311387
JETTE L. RANNING (Danmark, född 1954): "Java",. signerad och daterad på baksidan Jette L. Ranning -96, olja på duk, 55 x 75 cm.. . PROVENIENS: Galleri Thomas Wallner, Malmö

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Malmö