Jørgen Christensen. Skab/skænk af nøddetræ

Varenummer: 6247608
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jørgen Christensen. Skab/skænk af fineret nøddetræ. Front med nedfalden låge bag hvilke skuffer samt rum. Nøgle medfølger. H. 78 cm. B. 116 cm. D. 50 cm. Fremstår med hul i bagbeklædning, ridser og brugsspor.

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 19:34:00
Showroom:   Herlev, DK

2009869 07-08-2022 15:19:16 DKK 1000