Jørgen Emil Aabye, marklandskab (cd)

Varenummer: 5490915

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 800

Jørgen Emil Aabye (1868-1959). Marklandskab, olie på malepap. Sign. n.tv. med monogram og dat. AJA 1916. 24 x 30 (34 x 40) cm.

Auktionen afsluttes:  16-11-2019 13:32:00