RETUR - Albert Elmstedt, marklandskab (cd)

Varenummer: 5490915
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Albert Elmstedt (1895-1976). Marklandskab, olie på malepap. Sign. n.tv. med monogram og dat. AJ 1916. 24 x 30 (34 x 40) cm.

Auktionen afsluttes:  30-11-2019 14:56:25