Kategori  Vurdering

Luplau Janssen, bondegårdsmotiv

Varenummer: 5348525

Næste bud: DKK 2.400
Vurdering: DKK 5.000
Luplau Janssen (1869-1927), bondegårdsmotiv, olie på plade, sign. Luplau Janssen, 76x122 cm. (93x138 cm).

Auktionen afsluttes:  20-06-2019 20:44:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej