Kategori  Vurdering

Luplau Janssen, bondegårdsmotiv

Varenummer: 5348525
Hammerslagspris: DKK 3.400
Vurdering: DKK 5.000
Luplau Janssen (1869-1927), bondegårdsmotiv, olie på plade, sign. Luplau Janssen, 76x122 cm. (93x138 cm).

Auktionen afsluttes:  27-06-2019 20:13:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej