Jørgen Luplau Janssen. Pige med dukke. Olie på lærred

Varenummer: 6197137
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jørgen Luplau Janssen (1869-1927), Pige med dukke. Olie på lærred. Sign. Luplau Janssen. 47 x 54 cm (58 x 67)

Auktionen afsluttes:  10-05-2022 18:45:00
Showroom:   Aalborg, DK