Varenummer: 5236780
Vurdering: DKK < 1.000

Jørgen Luplau Janssen (1912-?), sydlandsk motiv, olie på lærred, sign. Jørgen Luplau Janssen. 38x33 cm. (47x42 cm).
Auktionen afsluttes:  03-03-2019 20:25:00