Jørgen Roed. Portræt af ung pige

Varenummer: 5711616
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jørgen Roed (1808 -1888). Portræt af ung pige. Olie på lærred. Sign. på blændramme Jørgen Roed, 20 x 29 cm, (28x37,5).

Auktionen afsluttes:  16-07-2020 17:00:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej