Varenummer: 6259001
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

John Walentin, (1882-1959) landskab, olie på plade, sign. JW 44., 48x68 cm. (53x63 cm).

Auktionen afsluttes:  14-09-2022 12:19:00
Showroom:   Odense, DK