Jørgen Waring. 'Ung pige' (cd)

Varenummer: 6243337

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Jørgen Waring (f. 1938). 'Ung pige'. Olie på lærred. Sign. J. Waring. 80 x 60 cm (98 x 77 cm).

Auktionen afsluttes:  12-08-2022 20:24:55
Showroom:   Roskilde, DK