Jørgen Waring. 'Ung pige' (cd)

Varenummer: 6243337
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.200

Jørgen Waring (f. 1938). 'Ung pige'. Olie på lærred. Sign. J. Waring. 80 x 60 cm (98 x 77 cm).
Auktionen afsluttes:  12-08-2022 20:24:55

1794387 12-08-2022 10:26:08 DKK 300