Jørgen Wiberg, havneparti

Varenummer: 6095683
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK < 1.000

Jørgen Wiberg f. 1931, havneparti, olie på lærred, sign. 46x66 cm. (64x83 cm).
Auktionen afsluttes:  10-10-2021 12:41:27