Johan Frederik Nicolai Vermehren. Portræt af ældre kvinde.

Varenummer: 5865243
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Johan Frederik Nicolai Vermehren (1823-1910). Portræt af ældre kvinde' Olie på lærred. usign.46 x 36 cm. ( 56 x 48 cm.) Fremstår med krakeleringer

Auktionen afsluttes:  07-12-2020 18:28:00
Showroom:  Herlev

1737385 07-12-2020 13:36:48 DKK 300