Johan Hagen, tilskrevet. Kabinet af palisander

Varenummer: 6319281
Hammerslagspris: DKK 5.000
Vurdering: DKK 8.000

Johan Hagen, tilskrevet. Skab / kabinet fremstillet af fineret og massiv palisander.
Antagelig udført af snedkermester I. Christiansen. H 135, 120 x 44 cm. Nøgle medfølger.
Fremstår med lette brugsspor.
Auktionen afsluttes:  01-02-2023 18:04:46

2175526 01-02-2023 17:49:02 DKK 5000