Johan Harder. Parti fra Dyrehaven

Varenummer: 6207851
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6220294
Johan Harder. Parti fra Dyrehaven. Olie på lærred. Sign. med monogram 'JH'. 36 x 49 (49 x 62) cm.

Auktionen afsluttes:  24-05-2022 14:21:00
Showroom:   Herlev, DK

1081977 20-05-2022 13:18:32 DKK 300