Varenummer: 6025139
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Johan Jacobsen. Vinterlandskab med huse og gård. Olie på lærred. Sign. J. Jacobsen. 69 x 98 cm. (81 x 111).

Auktionen afsluttes:  17-06-2021 11:33:00
Showroom:  Vejle