Johan Rohde. Komposition

Varenummer: 5732447
Hammerslagspris: DKK 5.200
Vurdering: DKK 1.500

Johan Rohde (1856-1935) . Komposition antagelig fra vadehavet, olie på lærred. Signeret Johan Rohde, 39 x 45 cm, (57x64).
Auktionen afsluttes:  12-08-2020 19:50:00