Johan Rohde. Komposition

Varenummer: 5736082
Hammerslagspris: DKK 850
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Johan Rohde (1856-1935) . Komposition, bymotiv, olie på lærred. Signeret Johan Rohde 1923, 30,5 x 36,5 cm, (43x49).

Auktionen afsluttes:  12-08-2020 21:30:00
Showroom:  DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej