Theodor Skovgaard (cd). Marine, olie på lærred

Varenummer: 6044841
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Theodor Skovgaard (1913-1993). Marine, sign. Th. Skovgaard -54. Olie på lærred. U.r. 67 x 98 cm.

Auktionen afsluttes:  24-06-2021 19:36:00
Showroom:  Nivå

1769380 24-06-2021 15:10:41 DKK 350
2116661 23-06-2021 23:53:48 DKK 300